Dear 2014- be awesome

29. ledna 2014 v 15:55 | Dreamy Girl |  Výlevy
Nemám ráda Silvestr a přelom roku. To už jsem psala tuším loni. Platí to pořád. Prostě, proč bych měla na povel slavit konec roku? Co se tím změní, kromě čísla? S největší pravděpodobností nic, že. Proč bych měla mít naději, že se stane nějaký zázrak? Že všechno bude lepší?
Navíc nemám ráda to novoroční bilancování. Už tak během roku bilancuji až příliš.

Taky si nedávám předsevzetí. Ze zásady. A ani nedělám nějaká zásadní rozhodnutí nebo si nevysnívám nový rok a neberu ho jako nový start. Letos udělám malou výjimku. Ode dneška začínám znova. Mažu dosavadní vztahovej (nevím jak jinak to nazvat) život. Končím s D., JPPM, božským i smajlíkem. Prostě už mě to nezajímá a co bylo, bylo.
A rozhodla jsem se, že se trošku restartuju, vytvořím si novou startovní pozici a něco se sebou udělám. To něco mi jde jen velmi těžko definovat. Vlastně se jedná o cosi v mé hlavě, takový malý úklid a rekonstrukce. Těžko říct, jestli se to povede, ale za zkoušku nic nedám.

A jak už jsem řekla, často bilancuji. A ačkoli to novoroční vzpomínání u mě nenavozuje euforii, ale spíš tíseň (ty vole, dneska píšu ještě víc jak retard než jindy), dneska si ten uplynulý rok zrekapitulujeme. Ano, vím, že je konec leda, ale já to dřív prostě nezvládla, nechtělo se mi vracet.

Leden- začínám postcrossingovat, prvně volím, absolvuji maturák R. a after, taky maturák M., jednu demonstraci, další maturák, fascinující ples, a následné pseudorande ve třech s D. a JPPM (dodneška nechápu, mimochodem), rande s D., plavání s K.

Únor- maturák M., párty, volejbal

Březen- festival Jeden svět, několikrát fotbal, čína s Nejlepšíma, párty s gayfriendem, párty bez gayfrienda, zdravotnický kurz, Osvětim

Duben- kafe s K. a taky s M., hodněkrát fotbal, kolo s K., Čarodějnice

Květen- fotbaly, sázení stromků, kolo s K., víkend na Šumavě, divadlo, školka, grilovačka u K. a párty, finále Ligy Mistrů u K., zoo se školkou, a další párty

Červen- fotbaly, pizza s Nejlepšíma, house party u Kreténů, sleep over u R., divadlo, nákupy, párty, A. za mnou v Praze, snídáme s L., plavání s K., grilujeme s Nejlepšíma

Červenec- tábor, masáž a nákupy, rodinná oslava, koupačka v jezeře, fotbal, grilovačka u K., triatlon, párty, pouť, nákupy s K., koupačka s K. a M., práce, kafe s M., víno s M.

Srpen- nový job, M. slaví 20, fotbal, divadlo, oslava

Září- Bistro 8, Zdice, párty, fotbal, Forum 2000, kafe s M., kino, Prostřeno

Říjen- výstava, praxe, běhám, plavání s M., fotbal, volby, taneční

Listopad- oslava, párty s D. s JPPM, kafe s K., seminář o znevýhodněních, víkend v Budějovicích

Prosinec- dětský domov, den otevřených dveří UK, čerti, maturák, VŠE, párty, věneček, ples s D., silvestrovská čína a Nejlepšíma, velká párty na konec roku

Dobře, vím, že vám toho tohle shrnutí nic moc neřekne. Ani to pro vás není nijak důležité, ale měla jsem momentální potřebu to sepsat.
Navíc ty zkratky se jmény, já vím, já vím. Ale pro objasnění- K., M. a R. patří mezi Nejlepší (rozuměj kamarádky, jen je těžký vysvětlovat který zrovna myslím, proto Nejlepší, jako označení celku). S těma toho proběhlo mnohem víc než je tady napsáno.
D., JPPM jsou vám už asi známi z předchozích článků a pokud ne, postačí vědět, že jsou to kluci, který mi komplikujou život. (samozřejmě přeháním ;))
Jo a gayfriend je nejlepší kamarád.

Co vy a váš rok 2013? Ovlivňuje vás přelom roku nějak?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Tollens Mrs. Tollens | Web | 31. ledna 2014 v 19:34 | Reagovat

Dobře děláš někdy je prostě nejlepší začít trochu od začátku :) Články by neměli být pro návštěvy, ale hlavně pro blogera :) Páni i tak musím říct že jsi an tom aktivně dobře :) Máš to krásně napsaný a úžasnej blog. Jinak přelom roku ani jsem nad tím nijak moc nepřemýšlela. Ale štve mě to nechci další rok.. a dál.. Předcevzetí je fájn, ale mě vážně nikdy nevydrželo :D No a novej start jak by smet. Něco jinýho by bylo teřba novej ročník na škole to bude jiný, to ještě beru ale rok, dyt máme ani ne týden volna a ze ten týden se změnit nedokážu :D

2 theglambabe theglambabe | Web | 1. února 2014 v 8:59 | Reagovat

Přesně, předsevzetí jsou podle mě takový novoroční klišé. Přece když chceš něco změnit a něčeho dosáhnout, proč s tím čekat na nový rok? Stejně lidem 'předsevzetí' vydrží většinou týden :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama