Prosinec 2013

Vím jen, že nevím

31. prosince 2013 v 17:11 | Dreamy Girl |  Výlevy
Všechno se nám to trochu komplikuje. A pravděpodobně je chyba ve mně, jako vždycky. Mohla bych alespoň jednou vědět, co vlastně chci?

Se Smajlíkem jsme měli domluvený sraz. Byla jsem nervozní. A nevěděla jsem, jestli ho chci vidět. Jeho angína to vyřešila za mě. Prý se uvidíme jindy. Ale kdo ví.

Co se D, týče, je to ještě složitější. Oba jsme nějak moc komplikovaní nebo co. Vlastně by stačilo málo k ujasnění naší situace. Promluvit si bez alkoholu. Vždycky když řešíme věci týkající se nás, jsme pod vlivem, nebo minimálně jeden z nás (on).
Co mělo znamenat pozvání ven a v podstatě nereagování na odpověď, nechápu. A že usnul? Bitch, please. Sorry, ale tomu nějak nevěřím.
Další zvratovou událostí byl vánoční ples. Je to už asi tradice, kdykoli se potkáme dělat že neexistuju a kolem jedenácté se mnou začít mluvit a promlouvat mi do duše a vyznávat lásku.
Naše hodinové sezení venku probíhalo podle podobného scénáře jako posledně- jsi krásná, jsi úžasná, jsi jiná než ostatní holky, proč nejsme spolu?, mám tě rád, miluju tě...
Zbytek večera byl boží, vynechám-li části s D., protože ty mě přece jen poněkud stresují.
A noční doprovod domů už byla jen třešnička na dortu. Ten jeden kilometr nám trval bezmála dvě hodiny. A bylo to zvláštní. Nejhorší na tom je, že D. má pravdu- nevim, co chci. Na jednu stranu ho objímám, zároveň ale odmmítám cokoli víc. Proč nedokážu říct jasné a direktivní ne? Oběma by nám to přineslo klid. Alespoň relativní určitě.
Prý udělám svého budoucího přítele šťastným. No, to učitě. Žádný nebude.
Jen co ode mně došel domů, volalal mi. Asi osm minut jsme spolu mluvili. A za pět minut volal znova. Dalších deset minut, během kterých jsme oba na dvě minuty usnuli a vzbudila nás až jeho mamka. Moc si toho z těch telefonátů nepamatuju, jen, že mi byla hrozná zima a chtělo se mi spát.
Mimochodem, tyhle noční procházky mi evidentně nesvědčí- o slovo se hlásí chřipka. Ale já se nedám, přeci mě neskolí malá noční procházečka.

Doufám, že jste si krásně užili Vánoce a že dnešek oslavíte legendárním způsobem! :) A do nového roku vám přeju jen to nejlepší :)