Červenec 2013

Zakázané ovoce

20. července 2013 v 0:39 | Dreamy Girl |  Téma týdne
Zakázané ovoce... Ač jsem sama na sebe za to naštvaná, tyhle dvě slova mi evokují tebe. Okamžitě se mi vybaví ten večer, vidím každý detail, cítím tvou vůni, v uších mi zní každé tvoje slovo. A přitom by nemělo! Celý ten večer se nikdy neměl stát! A když už se stal, měla bych to rychle zapomenout.
Pozitivní věc je, a považuji to za úspěch, že už je mi to svým způsobem jedno. Prostě ty jsi ty a co já s tím? Musím říct, že tohle je rozhodně posun v mém myšlení. Díky bohu za to.
Ale to nic nemění na tom, že už asi napořád budeš moje zakázané ovoce. Vždycky se mi vybaví tvůj úsměv, tvoje rty a... A dost!
Abych uzavřela tenhle neucelený a nicneříkkající článek, shrnu to- zakázaným ovocem je pro mne jeden zadaný kluk, který když se opije a někde se potkáme, napovídá spoustu nesmyslů, které se sice hezky poslouchají, ale to už tak bývá. Zásadní je fakt, že kdybych já nebyla hloupá a měli bychom trochu štěstí, mohli jsme dnes být spolu. Už rok a půl. Nicméně nejsme a to, co se stalo v prosinci se nikdy nestalo. Pro dobro nás obou.