I hope, I belive

4. dubna 2013 v 0:45 | Dreamy Girl |  Výlevy
Jsem momentálně ve zvláštním, či řekněme melancholickém, rozpoložení a tudíž zřejmě není nejlepší čas na psaní něčeho čemu budu říkat článek ačkoli to bude vším, jen ne článkem.
Poslední dobou a hlavně poslední týdny a dny získávám nelibý pocit, že se mnou opravdu není něco v pořádku a že v jistých chvílích by bylo vhodné navštívit odborníka na lidskou duši, který by již věděl, co s tím. A třeba by můj porouchaný mozeček dovedl spravit. Leč otázkou zůstává, co bych mu asi tak řekla- Jsem divná, dělejte se mnou něco? To asi těžko, že.
A tak jsem se začala "opravovat" sama. Zvolila jsem terapii nesmyslem, a to tedy takovou, která na naprosto nesmyslných asociacích staví svůj základ.
Jedna z prvních fází byl úklid mého pokoje. Je to nesmysl, já vím. Ale doktor v mé hlavě mi tenhle úklid naordinoval z jednoho prostého důvodu. Když budu udržovat pořádek v pokoji, bude snadnější ho mít i v životě jako takovém. Geniální nemyslíte?
Ovšem tím můj léčebný plán končí. Budu muset spoléhat na to, že má nesmyslná fantazie vyplodí ještě něco podobně přihlouplého a nebo, že se něco konečně změní. Nezbývá než věřit a doufat.

I hope, I belive, I´m sorry.

Závěrem je důležité říci, že si nestěžuju. Až na vlastní demenci ani není na co. To já jen tak, aby nevznikl mylný dojem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama