Duben 2013

Dopis

11. dubna 2013 v 19:48 | Dreamy Girl |  Výlevy
Můj mozeček opět vyplodil další "skvělou" a ohromně profesionální terapii. Minule úklid, dneska dopis. Ach, jak duchaplné.
Nicméně, o co se jedná? V zásadě je to jednoduché-pokud máte v sobě či s někým něco nedořešené, nevyřčené-napište to. Buď napište dopis sobě nebo tomu dotyčnému a vypište se ze všeho, na nic nezapomeňte.Až dopíšete, dopis roztrhejte na malinké kousíčky a buď spalte nebo spláchněte do záchodu.
Jediný problém bych viděla v tom, že pocit uspokojení a úlevy trvá jen nepatrný okamžik. Pak je to snad ještě horší. Odzkoušeno.
Tak tedy, drahý mozku, co tam máš dál?

I hope, I belive

4. dubna 2013 v 0:45 | Dreamy Girl |  Výlevy
Jsem momentálně ve zvláštním, či řekněme melancholickém, rozpoložení a tudíž zřejmě není nejlepší čas na psaní něčeho čemu budu říkat článek ačkoli to bude vším, jen ne článkem.
Poslední dobou a hlavně poslední týdny a dny získávám nelibý pocit, že se mnou opravdu není něco v pořádku a že v jistých chvílích by bylo vhodné navštívit odborníka na lidskou duši, který by již věděl, co s tím. A třeba by můj porouchaný mozeček dovedl spravit. Leč otázkou zůstává, co bych mu asi tak řekla- Jsem divná, dělejte se mnou něco? To asi těžko, že.
A tak jsem se začala "opravovat" sama. Zvolila jsem terapii nesmyslem, a to tedy takovou, která na naprosto nesmyslných asociacích staví svůj základ.
Jedna z prvních fází byl úklid mého pokoje. Je to nesmysl, já vím. Ale doktor v mé hlavě mi tenhle úklid naordinoval z jednoho prostého důvodu. Když budu udržovat pořádek v pokoji, bude snadnější ho mít i v životě jako takovém. Geniální nemyslíte?
Ovšem tím můj léčebný plán končí. Budu muset spoléhat na to, že má nesmyslná fantazie vyplodí ještě něco podobně přihlouplého a nebo, že se něco konečně změní. Nezbývá než věřit a doufat.

I hope, I belive, I´m sorry.

Závěrem je důležité říci, že si nestěžuju. Až na vlastní demenci ani není na co. To já jen tak, aby nevznikl mylný dojem.